Tel:  383 323 692  |  E-mail:  viola@akpo.cz  |  VELKOOBCHODNÍ PRODEJ  |  O NÁS  |  MOŽNOSTI DOPRAVY  | !! doprava pro MO objednávky nad 500,- Kč již od 29,- Kč !!

Ověřeno 25 lety

 

 

ZÁRUKA SPOKOJENOSTI NEBO VRÁCENÍ PENĚZ


Pro Vaši 100% spokojenost
Vsaďte na jistotu – nakupujte bez rizika!
Spokojenost našich zákazníků je pro nás důležitá. Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů. Zavolejte nám, máte-li otázky k Vaší objednávce, k našim produktům nebo k dodání zboží. Váš dotaz rychle zodpovíme.

 

PRÁVO NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 30 DNŮ


Každému se občas přihodí, že se zmýlí či změní názor. Právě proto si u nás můžete nechat do 30 dnů (ode dne převzetí) Vaše zboží můžete vyměnit nebo vrátit. Navíc v případě dodávky vadného nebo poškozeného zboží je pro Vás automaticky zpětné zaslání zdarma! S námi nakupujete vždy bez rizika.

 

VÝHODNÉ CENY DOPRAVY

objednávky nad 490,- Kč již od 0,- Kč, ostatní od 55,- Kč

Snažíme se Vám poskytnout co nejkvalitnější dopravu za nejnižší cenu. Ceny přepravy se odvíjí od hodnoty Vaší objednávky a zvoleném druhy dopravy. Při předání balíku přepravní společnosti jste informování (elektronicky nebo sms na uvedené kontakty v objednávce) o stavu vaší objednávky. Dále Vám přijde zpráva s orientačním časem dodání vašeho balíku.

 

Nadstandartní záruka na deštníky

Na deštníky zakoupené maloobchodně v našem e-shopu se vztahuje nadstandartní záruka po dobu 3 let od zakoupení.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info